Firma Ara
0 322 457 75 07    iletisim@abiad.org.tr
Haberler

Yazılım İhracat Semineri

Abiad- Tüyafed - Çukurova Teknokent işbirliği ile, Uzman kadromuz Yazılım ve Bilşim aşanlarında ihracat yapılması rehberliği, hukuki mali ve teknik yönden ekonomiye katkılarının
paylaşıldığı çok verimli bir seminer gerçekleştirdik, Amacımız Çukurova üretim yapan yazılım ve teknoloji firmaları ile, Öncelikle bölgesel, Ülke bazında ve Yurtdışından talepleri oluşturmak.
Federasyon olarak ?? Dünya? genelinde ?24 ?ülkede? temsilcilikler? oluşturulmuştur. Yazılım ihracatı ile döviz girdisini sağlayarak, dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmektir.

Tüyafed-Abiad- Arel Üniversitesi "Metaverse ve Toplumsal Perspektif" paneli

Tüyafed-Abiad- Arel Üniversitesinde yapıan "Metaverse ve Toplumsal Perspektif" paneline Yönetim kurulu başkanımız Temsilci olarak katıldı.

Adana BT Vizyon Toplantısı

BTvizyon 2022 Adana
Sheraton Grand Adana Hotel

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ve ABİAD Buluşması

Adana Bilişimci İş İnsanları Derneği (ABİAD) Başkanı Mehmet Ali Altun ve Yönetim kurulu üyeleri Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir i ziyaret etti. Mehmet Ali Altun, Abiad ın bölgede gerçekleştirmeyi planladığı Bilişim Zirvesi ile istihdam oluşturma noktasında yapacakları çalışmalarla ilgili Esendemir e bilgi verdi.
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti ve Abiad ın Adana nın kalkınmasında elbirliği ile çalışması konusuna karar verilerek el sıkışıldı.

Sayfa 1 / 5 (19 öğe)Önceki[1]2345Sonraki
Adana Bilişimci İş İnsanları Derneği ABİAD; Adana ve ilçelerinde Yazılım ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından bir araya gelerek kurulan dernektir.
KVKK
Çerez Politikası
HACE © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.