Firma Ara
0 322 457 75 07    iletisim@abiad.org.tr
Haberler

Abiad Bilişim ve E-ticaret Zirvesi

Merhabalar,

5 Ekim 2023 Perşembe günü, Adana Ticaret Odası Konferans salonunda ABİAD ve ELİDER ortak çalışmasıyla "BİLİŞİM ve E-TİCARET ZİRVESİ" etkinliğimizde bir araya geliyoruz.

Türkiye nin konusunda en uzman konuşmacılarının, Ticaret Bakanlığı temsilcilerinin, e-ticaret ve bilişim dünyasının en etkin firmalarının yer alacağı bu etkinliğimize sizleri de bekliyoruz.

Kontenjanımızın sınırlı olması ve sadece kayıtlı kullanıcılarımızı ağırlayabilecek olmamız nedeniyle katılım için aşağıdaki linkten kayıt olunması zorunludur.

İlki düzenlenen ve Çukurova da bir marka olacak bu etkinliği kaçırmayın!

Detaylar ve Kayıt Linki: https://zirve01.org/basvuru.html

Yazılım İhracat Semineri

Abiad- Tüyafed - Çukurova Teknokent işbirliği ile, Uzman kadromuz Yazılım ve Bilşim aşanlarında ihracat yapılması rehberliği, hukuki mali ve teknik yönden ekonomiye katkılarının
paylaşıldığı çok verimli bir seminer gerçekleştirdik, Amacımız Çukurova üretim yapan yazılım ve teknoloji firmaları ile, Öncelikle bölgesel, Ülke bazında ve Yurtdışından talepleri oluşturmak.
Federasyon olarak ?? Dünya? genelinde ?24 ?ülkede? temsilcilikler? oluşturulmuştur. Yazılım ihracatı ile döviz girdisini sağlayarak, dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmektir.

Tüyafed-Abiad- Arel Üniversitesi "Metaverse ve Toplumsal Perspektif" paneli

Tüyafed-Abiad- Arel Üniversitesinde yapıan "Metaverse ve Toplumsal Perspektif" paneline Yönetim kurulu başkanımız Temsilci olarak katıldı.

Adana BT Vizyon Toplantısı

BTvizyon 2022 Adana
Sheraton Grand Adana Hotel

Sayfa 1 / 5 (20 öğe)Önceki[1]2345Sonraki
Adana Bilişimci İş İnsanları Derneği ABİAD; Adana ve ilçelerinde Yazılım ve Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından bir araya gelerek kurulan dernektir.
KVKK
Çerez Politikası
HACE © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.